Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Świdniku. Nie żyje jedna osoba

Utworzony przez Paweł, 20 sierpnia 2013 r. o 09:51 Powrót do artykułu
Krysia żyje! Jest w ciężkim stanie, ale żyje, módlmy się za nią i za Anię, która zostani już tylko w naszych sercach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka tragedia, a tu głupio niektórzy spekulują żyje nie żyje i inne świństwa wypisują. Wstyd............ LUDZIE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  wiadomosc z postu z radia lublin.   
Znam ją gdyby nie żyła to by było mi wiadomo tam gdzie ja mieszkam,mieszka jej rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pytam poważnie :(
Ja mówię naprawdę znam ją nazywa się Krysia!!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pułkownik Kwiatkowski powiedziałby tak - skoro to skrzyżowanie jest i budzi kontrowersje , to tak na prawdę go nie ma i nigdy nie było !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pułkownik Kwiatkowski powiedziałby tak - skoro to skrzyżowanie jest i budzi kontrowersje , to tak na prawdę go nie ma i nigdy nie było !
100/100 masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslicie ze do kolejnej targedi tam w najblizszym czasie nie dojdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120728/SWIDNIK/120729550
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy Klonowej walczą o progi zwalniające ... tylko dlaczego? jadę sobie około 50 km/h a sasiad mnie wyprzedza i fantazją ułańską zajżdża pod blok wiec o co chodzi? powstrzymajcie we mnie szaleńca? trzeba zmienic psychoanalityka   druga sprawa syganlizacja manewrów skrętu; wiem, że Świdnik to małe miasteczko ale skręty nalezy sygnalizowac, robi się to nie dla radochy tylko dla innych uczestników ruchu jedzie raz 60ka, na oczach szklanki, uczepiona kurczowo kierownicy skręt w prawo pod kątem prostym a sygnalizacja skrętu a po co, dostawczak skręca w lewo,  sygnalizacja a po co? i tak podjezdzając rowerem z drogi podporzadkowanej zostałem na środku skrzyżyowania   inna sprawa to sygnalizowanie wyjazdu ze skrzyzownia o ruchu okrężnym szczególnie istone jest to przy wiekszym ruchu ulicznym czyli pod Wenusem i na Lotników Polskich  brak kierunkowskazu powoduje utrudnianie innym uczestnikom ruchu wjechanie na nie a jak juz wyrazi swoją wolę i skręci to wjeżdża następny i się stoi    polecam ronda policjantom z drogówki połowa kierowców olewa albo nie jest tego świadoma ...  jak się kupiło prawko  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie zastanawiam czy urzednicy przemysleli wprowadazjac na taka waska osiedlowa uliczke kil;ka tysiecy samochodów dziennie............????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie powstało dość nie dawno. Jest bardzo niebezpieczne.W tym czasie było tam bardzo dużo stłuczek, i kilka wypadków. Jadąc tą ulicą zwalniam widząc czekające auta które chcą włączyć się do ruchu z drogi podporządkowanej. Uważam że to skrzyżowanie powinno być lepiej zorganizowane, nawet w formie małego ronda.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają. Mieszkancy od 3 lat walcza z Burmistrzem Jaksonem by nie doszlo tam do tragicznego wypadku. Niestety nie udało sie.......... Czy jedyna nadzieją jest zmiana osoby na fotelu Burmistrza zeby zapobiec kolejnej tragedi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce opadają. Mieszkancy od 3 lat walcza z Burmistrzem Jaksonem by nie doszlo tam do tragicznego wypadku. Niestety nie udało sie.......... Czy jedyna nadzieją jest zmiana osoby na fotelu Burmistrza zeby zapobiec kolejnej tragedi? 
  raczej mieszkańcy walczą o takie utrudnienia, by nikt tamtędy nie jeździł i by mieć ulicę tylko dla siebie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej mieszkańcy walczą o takie utrudnienia, by nikt tamtędy nie jeździł i by mieć ulicę tylko dla siebie 
Odkąd to progi zwalniające uniemozliwiają korzystanie z ulicy wszystkim uzytkownikom ruchu,a umożliwiaja jazde tylko czesci mieszkajacym tam ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wczorajszym  "Nowym Tygodniu", Soboń zpowidział umieszczenie na skrzyżowaniu monitoringu podłaczonego do strazy miejskiej.   "Kazda osoba która nie zatrzyma sie w tym miejscu zostanie ukarana mandatem"-zapowiada Atrur Soboń   Jestem zdania ze ten Pan od złej strony zabiera sie za poprawianie bezpieczenstwa na ulicach Świdnika. Zaczyna od karania  mieszkańców. Panie Soboń a nie lepiej by było  zamiast karac to wziąść sie za  przebudowanie skrzyżowania w taki sposób by wymusic zmniejszenie  predkosći lub zmusic do zatrzymania samochodu?   Obym sie mylił ze p. Sopboń znalazł mozliwosc zwiekszenia wpływów do kasy Gminy z mandatów, a pieniadze sa przecież potrzebne na rozbudowe nowego urzedu miasta.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@mieszkaniec Przestrzegaj przepisów typu: ograniczenie prędkości, stop, droga podporządkowana, kierunkowskazy - to się nic nie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd to progi zwalniające uniemozliwiają korzystanie z ulicy wszystkim uzytkownikom ruchu,a umożliwiaja jazde tylko czesci mieszkajacym tam ludziom?
Chodzi o to, że oprócz mieszkańców nikt normalny taką ulicą nie zechce jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Chlopczyku to moje koleznki. Pochodzily z innych miejscowosci ale przyjechaly do Swidnika sobie pojezdzic. Jedna z nich mieszkala na Klonowej od kilku lat a druga w tym miescie od roku.
 
wiesz może gdzie był pogrzeb pani krystyny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to, że oprócz mieszkańców nikt normalny taką ulicą nie zechce jeździć.
Masz na mysli komfort jazdy....Ja tez wole jezdzic po równych szybkich ulicach. Jednak bezpieczenstwo powinno byc na pierwszym miejscu. Jesli przejezdzam ulicą z ustawionymi  progami to zdaje sobie sprawe ze jest to osiedle mieszkaniowe i ruch powinien byc spowolniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wczorajszym  "Nowym Tygodniu", Soboń zpowidział umieszczenie na skrzyżowaniu monitoringu podłaczonego do strazy miejskiej.   "Kazda osoba która nie zatrzyma sie w tym miejscu zostanie ukarana mandatem"-zapowiada Atrur Soboń   Jestem zdania ze ten Pan od złej strony zabiera sie za poprawianie bezpieczenstwa na ulicach Świdnika. Zaczyna od karania  mieszkańców. Panie Soboń a nie lepiej by było  zamiast karac to wziąść sie za  przebudowanie skrzyżowania w taki sposób by wymusic zmniejszenie  predkosći lub zmusic do zatrzymania samochodu?   Obym sie mylił ze p. Sopboń znalazł mozliwosc zwiekszenia wpływów do kasy Gminy z mandatów, a pieniadze sa przecież potrzebne na rozbudowe nowego urzedu miasta.........
Idiotów nie sieją - sami się rodzą. Szczególny "urodzaj" na nich w Świdniku. Twój post to potwierdza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...